Jak wygląda usługa

Jak wygląda usługa?:

  • Masażysta Black Tree przyjeżdża na umówioną godzinę pod wskazany adres
  • Po wejściu do domu pyta gdzie będzie dokonywany zabieg i tam lokuje stół
  • Najważniejszą rzeczą przed rozpoczęciem zabiegu jest wywiad – masażysta przeprowadza taki wywiad aby po pierwsze wykluczyć przeciwwskazania jak również wiedzieć na czym koncentrować się bardziej w trakcie masażu
  • Masażysta zawsze myje ręce przed zabiegiem
  • Masażysta prosi pacjenta o przygotowanie się do masażu oraz sam przebiera się w profesjonalny strój. Tutaj np. pacjent zostaje sam w pokoju aby spokojnie móc się rozebrać  położyć na stole oraz przykryć ręcznikiem miejsca intymne, a masażysta przebiera się np. w łazience).
    „Na żywo” wygląda to tak że osoba masowana rozbierają się na spokojnie u siebie w łazience i wchodzi do pokoju w którym będzie Masaż owinięta ręcznikiem lub w szlafroku następnie kładzie się na stole i sama okrywa się ręcznikiem lub masażysta przykrywa biodra – i zaczyna się zabieg.
  • Wszystko oczywiście przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu – osoba masowana musi czuć się w pełni komfortowo co jest podstawą działalności Black Tree
  • Wykonywany jest zabieg – jeżeli w trakcie zabiegu chcesz aby szczególna uwaga była zwrócona na konkretną część ciała to zaznacz to masażyście. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o technikach masażu które wykonuje masażysta – swobodnie pytaj. Jeżeli chcesz aby masaży był mocniejszy / słabszy – komunikuj to masażyście.
  • Po zabiegu należy na spokojnie się podnieść i odczekać chwilę aby organizm miał czas aby powoli odejść od stanu pełnego relaksu.

Ubranie (jak się przygotować?)

Jeżeli chodzi o sam ubiór najczęściej pacjenci zostają w po prostu w wygodnej bieliźnie. Jeśli zdecydujesz się rozebrać pamiętaj, że nagie będą tylko te części ciała, którymi w danym momencie będzie zajmował się masażysta pozostałe będą przykryte.. Wybór należy do Ciebie, najważniejsze aby czuć się swobodnie co jest warunkiem odprężenia, tak ważnego podczas zabiegu. Masażysta (lub masażystka) z pewnością opuści pomieszczenie abyś mogła się rozebrać, pamiętaj o zdjęciu całej biżuterii, jej obecność będzie przeszkadzać zarówno Tobie, jak i terapeucie. Następnie, zależnie od rodzaju masażu, zostaniesz poproszona o położenie się na plecach lub brzuchu, a masażysta przykryje Cię ręcznikiem.  Potrzebne są z reguły 2 ręczniki,  jeden większy (na którym się osoba masowana się kładzie), i mniejszy do położenia na biodrach – owinięcia bioder.

Miejsce (ile miejsca jest potrzebne?)

Dobrze jest aby osoba masowana była w osobnym pomieszczeniu tak aby można w pełni się zrelaksować – zapewnia to komfort przede wszystkim osobie masowanej jak również masażyście. Na rozłożenie stołu potrzeba parę metrów kwadratowych – jeszcze się nie zdarzyło żeby masażysta sie nie zmieścił.
Dobrze  jest przygotować spokojną muzykę którą lubi osoba masowana – nie wszyscy przepadają za muzyką relaksacyjną a przy ‘własnej’ muzyce lepiej się relaksują.

WAŻNE: przed wykonaniem zabiegu w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo (Black Tree to profesjonalna firma) masażysta spyta o Twój stan zdrowia oraz wykluczy przeciwwskazania do dokonania masażu. Tutaj nie ma co ukrywać i należy odpowiadać szczerze zgodnie z prawdą. Jeżeli pojawią się przesłanki do tego aby nie wykonać zabiegu masażysta  go nie wykona.

Masaż nie może być wykonany po spożyciu alkoholu – w takiej sytuacji masażysta ma prawo odmówić wykonania zabiegu.