Black Tree przedstawia

Cztery kroki do spokoju i odprężenia

Krok 1.

Wybierz rodzaj masażu z naszej oferty. Jeśli nie masz pewności, pomożemy Ci wybrać odpowiedni zabieg.

Krok 2.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić dogodny dla Ciebie termin. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz okolic.

Krok 3.

Przyjedziemy do Twojego domu lub biura, wraz z profesjonalnym stołem lub krzesłem do masażu.
Przygotuj jedynie ręcznik i trochę miejsca.

Krok 4.

Odpręż się. Zapal świece, jeśli lubisz. Włącz ulubioną muzykę lub zrelaksuj się w ciszy. Po masażu odpocznij.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48. 12 36 241 36

masaz@blacktree.com.pl

Dowiedz się więcej

o masażu - technikach, jego rodzajach i sposobach na relaks

Twój pierwszy masaż

Masaż leczniczy w domu

Masaż leczniczy w domu – najbezpieczniejsze miejsce, jedna z najskuteczniejszych metod radzenia sobie z dolegliwościami

czytaj więcej

Masaż sportowy

Masaż sportowy – ochrona przed kontuzjami oraz sprawniejsza regeneracja po wysiłku

czytaj więcej

Masaż relaksacyjny w domu

Wyobraź sobie: spokojna przestrzeń, w tle Twoja ulubiona muzyka; masz chwilę dla siebie i chcesz odpocząć po męczącym tygodniu pracy.

czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć o masażu i masażystach

Czy warto korzystać z masaży? Oczywiście, że tak. Jest to jedno z pytań, które zawsze zadają sobie ludzie przed skorzystaniem z usług masażysty. Ważne jest jednak, aby znaleźć „swój” konkretny powód, dla którego warto spróbować.

czytaj więcej

Rodzaje masaży

Istnieje bardzo duża liczba rodzajów masaży. Aby nie wdawać się w szczegóły (które i tak dopiero można „poczuć na własnej skórze” podczas konkretnego masażu), dobrze jest pomyśleć co chcesz uzyskać poprzez masaż.

czytaj więcej
więcej artykułów

Doświadczony klient

Automasaż – jak radzić sobie z napięciem w pracy.

Bóle i napięcia mięśni powstające podczas długotrwałego przebywania w jednej, nierzadko wymuszonej pozycji, stają się coraz częstszym problemem. Dotyczy to głównie osób pracujących, ponieważ to w pracy większą część dnia spędza się w jednej pozycji.

czytaj więcej

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Jeżeli miałeś już okazję korzystać z masażu, to nie trzeba Cię przekonywać dlaczego warto, o czym pisaliśmy w części serwisu dotyczącego nowych klientów. Przekonałeś się, jak dobrze można czuć się po zabiegu i jakie pozytywne efekty może on przynieść.

czytaj więcej

Profesjonalista vs amator

Masażysta powinien znać techniki i rodzaje masażu oraz potrafić je scharakteryzować. Powinien umieć zasugerować konkretny rodzaj/technikę masażu odpowiedniego dla Ciebie i co bardzo ważne często właściwego do Twojego stanu zdrowia.

czytaj więcej

Kiedy masażysta jest dobry?

Masażysta powinien znać techniki i rodzaje masażu i potrafić je scharakteryzować, a zwłaszcza powinien umieć zasugerować konkretny masaż dla Ciebie i co bardzo ważne często do Twojego stanu zdrowia. Nie bój się pytać o wszystkie szczegóły, które cię interesują w konkretnym zagadnieniu.

czytaj więcej

Na co zwracać uwagę?

Rzadko zdarza się, że jeden masażysta jest specjalistą we wszystkich rodzajach masaży dlatego też dobry masażysta to ten, który wykonuje zabiegi, na które w pełni pozwalają mu jego kwalifikacje. Do innych zabiegów mając na względzie dobro klienta potrafi zarekomendować po prostu kogoś innego.

czytaj więcej
więcej artykułów

Masaż w Black Tree

Dlaczego Black Tree?

Podstawą każdego sukcesu jest zespół! Firma Black Tree – to zespół profesjonalistów i pasjonatów. Bazując na doświadczeniu proponujemy Ci trzy możliwości skorzystania z naszych usług w trzech wariantach.

czytaj więcej

Co mamy czego nie mają inni?

Black Tree to przede wszystkim świetna jakość a nie „produkt masowy”. Staramy się oferować Ci usługi, które są na pozimie wyższym niż standardowe rozwiązania w tym zakresie.

czytaj więcej

Jak wygląda usługa

Jak wygląda usługa w BlackTree oraz przygotowanie do zabiegu, czyli jakie ubrania przygotować i ile miejsca jest potrzebne.

czytaj więcej

Zespół – jak dobieramy ludzi?

Podstawą każdego sukcesu jest zespół. Firma Black Tree to zespół profesjonalistów i pasjonatów. Wszyscy masażyści posiadają udokumentowane kwalifikacje, które pozwalają na wykonywanie oferowanych przez nas zabiegów.

czytaj więcej
więcej artykułów

Black Tree dla bizensu

Krzesło do masażu – narzędzie tortur czy relaksu?

W naszej praktyce spotkamy się z różnymi reakcjami ludzi na widok krzesła do masażu. Często z ich twarzy można było wyczytać nie tylko zainteresowanie, ale również konsternację…

czytaj więcej

Program WorkSite: Zdrowe Biuro

Z myślą o ludziach wykonujących typową pracę biurową stworzyliśmy program Work site. Zdrowe Biuro to nie tylko masaż. Masaż może trwać od 5 minut do 25 minut.

czytaj więcej

Dla kogo oferta biznesowa?

Współpraca biznesowa z Black Tree – to oferta każdorazowo konstruowana w oparciu o indywidualne potrzeby klienta biznesowego.  Jesteśmy tam gdzie występuje potrzeba specjalistycznej i fachowej obsługi w zakresie masaży.

czytaj więcej
więcej artykułów